Меню
  • Увага

ГО “Придніпровська асоціація лікарів інтерністів” проводить конкурс на отримання гранту пам’яті академіка Г.В. Дзяка для молодих дослідників з метою проведення наукової роботи або її фрагмента (що має закінчений характер) в області клінічної, спортивної та профілактичної внутрішньої медицини.

Порядок присудження та умови отримання гранту

  1. На отримання гранту може претендувати молодий дослідник у віці до 35 років (студент, аспірант, клінічний ординатор, лікар, викладач), який проводить наукове дослідження відповідно до затвердженої теми ДЗ “ДМА”.
  2. Для отримання гранту подається конкурсна заявка за встановленою формою і рекомендація наукового керівника роботи.
  3. Отримані результати оцінюються 3 експертами за встановленою методикою.
  4. Результати оцінки розглядаються Правлінням ГО “Придніпровська асоціація лікарів інтерністів”, яке приймає рішення про присудження гранту.
  5. Подача заявок проводиться в період з 1 грудня по 31 січня поточного навчального року. Рішення про присудження гранту оголошується на засіданні вченої ради ДЗ “ДМА” до 20 березня щорічно.

 

Перелік документів для заповнення додається. Документи та заповнені форми необхідно подати в наукову частину ДЗ “ДМА” (м. Дніпро, вул. Вернадського 9. Наукова частина. Контактний  телефон: 31-22-57)

Додатки