Меню

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.15 № 1045 "Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України", наказу Мінмолодьспорту України від 15.12.16 № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» у ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» з 15 до 26 травня 2017 року планується проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів.

Проведення щорічного оцінювання для студентської молоді навчальних закладів усіх типів незалежно від форми власності є обов'язковим.

Щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення України передбачає виконання особами різної статі та віку комплексу тестів і нормативів для визначення рівня їх фізичної підготовленості (перелік тестів та нормативів наведено на сторінці кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології).

Базою для проведення щорічного оцінювання є кафедра фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології (спортивні майданчики, вул. Севастопольська, 17).