Меню
  • 1a.jpg
  • 2.jpg
  • 2a.jpg
  • 3.jpg
  • 3a.jpg
  • 4a.jpg
  • 6.jpg
  • 6a.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg

Розклад занять з французької мови

 

ГРУПА №1 – А1 

Місце проведення: Навчальний корпус №5 (морфологічний корпус), кафедра клінічної анатомії, анатомії і оперативної хірургії, аудиторія №148.

Викладач: Палкевич Олена Сергіївна

Розклад занять: понеділок – 16.15 – 17.45; вівторок – 16.15 – 17.45; четвер 16.30 – 18.00.

Староста: Карпенко Ганна В’ячеславівна (доцент кафедри гуманітарних наук) (+380679843468)

 

ГРУПА №2 – А2 

Місце проведення: Навчальний корпус №4 (корпус суспільних наук), кафедра гуманітарних наук, аудиторія №19.

Викладач: Кім Лариса Андріївна

Розклад занять: Понеділок – 16.00 – 17.30 (17.30 – 19.00); середа – 16.00 – 17.30 (17.30 – 19.00); п’ятниця 16.00 – 17.30 (17.30 – 19.00).

Староста: Сарапіна Кристина Анатоліївна (ст. перекладач міжнародного відділу) (+380505206855)

 

ГРУПА №3 – А1

Місце проведення: Навчальний корпус №3 (новий санітарно-гігієнічний корпус), кафедра біохімії та медичної хімії, аудиторія № 209.

Викладач: Полоничко Юлія Володимирівна

Розклад занять: понеділок – 16.30 – 18.00; середа – 16.30 – 18.00; п’ятниця 15.30 – 17.00.

Староста: Шаульська Ольга Едуардівна (кафедра біохімії та медичної хімії) (+380992958012) 

 

ГРУПА №4 – débutants 

Місце проведення: Навчальний корпус №3 (новий санітарно-гігієнічний корпус), кафедра загальної гігієни, аудиторія № 329.

Викладач: Полоничко Юлія Володимирівна

Розклад занять: Вівторок – 16.30 – 18.00; четвер – 16.30 – 18.00; п’ятниця 17.15 – 18.45.

Староста: Калінічева Вікторія Василівна (+38067-7724856)

 

Назва кафедри

Посада

П.І.Б.

1.

Ортопедичної стоматології

доцент

Коваленко Микола Олексійович

2.

Загальної гігієни

аспірант

Калінічева Вікторія Василівна

3.

Фізіології

викладач

Кузьменко Олена Олексіївна

4.

Анатомії людини

доцент

Снісар Олена Сергіївна

5.

 

ст.викладач

Козловська Ганна Олексіївна

6.

Патологічної фізіології

викладач

Козлова Юлія Василівна

7.

Медицини катастроф та військової медицини

викладач

Гуменюк Наталія Михайлівна

8.

Загальної та клінічної фармації

викладач

Слесарчук Владлена Юріївна

9.

 

викладач

Кайдаш Світлана Петрівна

10.

 

викладач

Залигіна Євгенія Володимирівна

11.

Пропедевтики внутрішньої медицини

асистент

Кірічко Марина Геннадіївна

12.

Соціальної медицини, організації та управління охороною здоров’я

викладач

Каримова Маліка Мухидинівна

13.

Мовної підготовки

викладач

Москаленко Наталя Олександрівна

14.

Пропедевтики дитячих хвороб

асистент

Крамаренко Наталя Миколаївна

15.

Клінічної анатомії, анатомії і оперативної хірургії

викладач

Придіус Ірина Олександрівна

16.

 

викладач

Фролова Ганна Михайлівна

17.

Психіатрії, загальної та медичної психології

асистент

Широков Олександр Васильович

18.

 

асистент

Гненна Ольга Миколаївна

19.

Внутрішньої медицини 1

Завідувач кафедри, професор

Конопкіна Людмила Іванівна

20.

Фтизіатрії

Завідувач кафедри, доцент

Колісник Наталія Станіславівна

21.

Хірургії №2

асистент

Пімахов Володимир Васильович

22.

Медичної біології, фармакогнозії і ботаніки

викладач

Мархонь Наталія Олександрівна

23.

Медицини катастроф та військової медицини

Завідувач кафедри, професор

Сорокіна Олена Юріївна

24.

Дитячої стоматології

доцент

Кучеренко Олександр Миколайович

25.

Загальної гігієни

доцент

Головкова Тетяна Аркадіївна

26.

 

викладач

Безуб Оксана Вікторівна