Меню

Відокремлений структурний підрозділ «Клініка медичної академії» починає своє існування у 2010 році, коли відповідно до Наказу МОЗ України від 15.04.2008 року №80-о «Про  реорганізацію Дніпропетровської басейнової лікарні» до складу Дніпропетровської державної медичної академії було приєднано Дніпропетровську  басейнову лікарню.

Заклад розпочав свою діяльність з 1933 року, коли на території річкового порту, за адресою Амур-Гавань, 1, було відкрито профілакторій для лікування працівників річкового транспорту. До його складу входили поліклініка на 120 відвідувань та стаціонар терапевтичного профілю на 100 ліжок. У 1944 році лікарню переведено у будівлю на вул. Пастера, де і нині існує заклад.

У 1986 році головним лікарем був призначений Барсуков В.М., який очолює заклад по цей час. За його участю організовано сучасну базу для проведення учбово-навчального процесу. Сьогодні Клініка ДМА – це поліклініка на 170 відвідувань у зміну, стаціонар на 120 ліжок, до складу якого входять терапевтичне, ендокринологічне, неврологічне відділення по 40 ліжок та стоматологічне відділення на 70 відвідувань у зміну.  Заклад має усі правово-установчі акти: акредитацію, ліцензовано усі види діяльності, а лабораторію атестовано. Консультативна та профілактично-лікувальна допомога населенню в Клініці ДМА проводиться виключно лікарями вищої та першої кваліфікаційної категорії. В Клініці ДМА успішно працюють кабінети «Діабетична нейропатія», «Здорові легені», кабінет профілактики остеопорозу, а також психофізіолога.

Заклад є основною базою для кафедри ендокринології, яка оснащена необхідним обладнанням, і основним напрямком для наукових розробок клініки в цілому та підготовки спеціалістів визначено діагностику, профілактику та лікування хвороб ендокринної системи.

За адресою: вул. Котляревського, 9 (АНД район) розташовано лікувальний корпус, де розміщені філії  кафедри ортопедичної та хірургічної стоматології. Науковцями та лікарями розробляються та втілюються у практику новітні технології у лікуванні та протезуванні ротової порожнини.

Адреса:

Відокремлений структурний підрозділ
«Клініка медичної академії» ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», 

м. Дніпро, вул. Л. Пастера, 26.
Головний лікар - Барсуков Валерій Микитович
тел. (056) 721-55-15, 721-53-03 (реєстратура),
тел./факс (056) 721-52-46
e-mail: