Меню
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg

1-й медичний факультет


В.о. декана:
Сілкіна Юлія
Валеріївна

д.мед.н., професор

 

Заступники декана:

Алексєєнко Олександр Адольфович к.мед.н., доцент
Панікова Тетяна Миколаївна к.м.н, асистент
Бакурідзе-Маніна Вікторія Борисівна - старший викладач

Інспектори:

Ішханян Олена В’ячеславівна 
Дунаєва Неллі Яківна 

Кафедри:

Контакти

Інформація факультету >>

 

2-й медичний факультет

Декан:
Козлов Сергій Володимирович

д.мед.н., професор

Заступники декана:
Трушенко Олександр Сергійович, к.б.н.
Кушнарьова Катерина Анатоліївна, к.м.н., викладач
Акимова Клавдія Борисівна, доцент, к.м.н.

Інспектори:
Яна Володимирівна Хвостик
Оксана Вікторівна Морозова
Тройнікова Антоніна Іванівна

Кафедри:

Контакти

Інформація факультету >>

1-й міжнародний факультет

Декан:
Ковтуненко Олександр Васильович
,
д.мед.н., професор

Заступники декана:
Колдунов Ярослав Вікторович
Сербіненко Людмила Миколаївна

 
Інспектори:
Шаповал Інна Вікторівна (ПВ)
Орішко Олександра Валеріївна (1-3 курси)
Ткаченко Анжела Віталіївна (4-6 курси)
 
Кафедри:

Контакти

Інформація факультету >>

 

2-й міжнародний факультет

 

Декан:
Разумний Роман Валерійович
,
д.мед.н., професор

Англомовні студенти:

1-6 курс « медицина» та «лікувальна справа,
1-5 курс «стоматологія»,
післядипломне навчання.

Заступники декана:

Доц. Крамарьова Юлія Сергіївна
відповідальна  за  3, 5, 6 курс за спеціальністю «лікувальна справа» та післядипломне навчання (стажування, клінічна ординатура) 

Кандидат медичних наук, асистент Васильченко Єгор Васильович
Відповідальний за 2, 4 курс за спеціальністю «лікувальна справа» та 3-5 курс за спеціальністю «стоматологія»

Викладач, Пічкур Ірина Миколаївна 
Відповідальна за 1 курс за спеціальністю «лікувальна справа». 1,2 курс за спеціальністю «стоматологія»

 

Інспектори:

Козіна Тетяна Миколаївна.
Відповідальна: 4, 6 курс «лікувальна справа»,

Фітінгоф Інна Євгеніївна.
Відповідальна: 2,3 курс «лікувальна справа»,

Сікарьова Олена Георгіївна.
Відповідальна: 1 курс «лікувальна справа»; 

Хандрига Тетяна Володимирівна.
Відповідальна: 5 курс «лікувальна справа»; 1-5 курс «стоматологія», післядипломне навчання (стажування, клінічна ординатура)

 

Кафедри:

Контакти

Інформація факультету >>

Стоматологічний факультет

Декан:
Гудар’ян Олександр Олександрович

професор, доктор медичних наук, заслужений лікар України

Заступники декана:

  • Потапова Тетяна Миколаївна – асистент кафедри загальної та клінічної фармації, к.мед.н
  • Смирнова-Давлад Наталія Вадимівна – старший викладач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології, к.м. спорту по баскетболу
  • Кучеренко Олександр Миколайович – доцент кафедри дитячої стоматології

Інспектори:

  • Алімова Анна Сергіївна
  • Горіна Аліна Олексіївна
  • Ексузян Євгенія Олексіївна

Кафедри:

Контакти

Інформація факультету >>

 

Факультет післядипломної освіти

Декан:
Снісарь Володимир Іванович
д.мед.н., професор

Заступники декана:

проф. Кузьміна Ганна Петрівна (м. Кривий Ріг),
Лященко Олег Вікторович, к.мед.н.

Зав. відділом інтернатури:

Анісімова Ольга Віталіївна

доц. Антонова Олена Василівна,
доц. Коренюк Олена Сергіївна

Інспектор:

Харенко Юлія Олександрівна

Кафедри:

Інформація факультету >>

Контакти