Меню
 • Увага

ПРОГРАМНІ ТЕЗИ
кандидата на посаду ректора
Державного закладу
«Дніпропетровська медична академія
Міністерства охорони здоров'я України»
Ковтуненка Олександра Васильовича

 

Вельмишановні співробітники та студенти!

Наша Alma Mater відсвяткувала 100 років від дня заснування. Багато звершень було зроблено нашими Вчителями, що зробило Академію відомою освітньою та науковою установою.

Нині ми разом розпочинаємо нове сторіччя і повинні бути гідними світла наших Вчителів, достойно продовжувати традиції та прагнути нового на благо Академії з позитивними планами на життя.

Академію створюють Люди - найбільша наша цінність.

Людяність – це основна риса Лікаря, це є особливо важливим в освітній медичній установі. Виховуючи лікарів, ми повинні не просто навчити їх медицини, а й навчити бути Людьми з відкритим серцем і відкритим поглядом, сміливими й порядними, повними надій і впевненими в своїх силах, які не бояться діяти й відповідати за свої вчинки, не цураються нового і шанують традиції.

Академія готова до втілення нових сміливих ідей у сучасних умовах реформ в Україні, але обов’язково спираючись і поважаючи досвід старшого покоління, живучи в ногу з часом та з такими принципами і завданнями:

 • Дотримуватись і забезпечувати в роботі та стосунках свободу, повагу, правдивість, справедливість, взаєморозуміння, відкритість і доброзичливість.
 • Цінити і поважати активних і чесних, сильних і комунікабельних, розумних і порядних, працьовитих і наполегливих, з вірою й оптимізмом Людей.
 • Поважати і турбуватися про кожного співробітника та студента, зберігати та розвивати кадровий потенціал.
 • Створити сприятливе академічне середовище, де переважатимуть професіоналізм, знання, вільне вираження думок, ідей і творчих здібностей, без пригнічення опонентів, без залежності від будь-яких чинників, зв’язків, кулуарних домовленостей та обіцянок - і в цьому не може бути компромісів.
 • Прагнути, щоб стосунки між співробітниками та студентами були зразком «здорового» спілкування, а Академія - простором вільним від «хвороб» суспільства.
 • Впровадити відкритий та демократичний стиль роботи, колегіальність та прозорість ухвалення рішень на різних рівнях та у сферах діяльності на основі розумної мотивації без страху та приниження.
 • Дотримуватись того, що праця повинна мати мету, призначення та результат, не бути марною та обтяжливою, достойно оцінюватись.
 • Сприяти молодим науковцям у реалізації наукового потенціалу, спрямовувати їх на сучасні новаторські тенденції та передовий досвід.
 • Надавати підтримку мобільним науковцям та студентам для їх участі в міжнародних конференціях, проектах, грантах та інших формах поширення й обміну новими ідеями та знаннями.
 • Підвищувати та зміцнювати міжнародне узнавання та авторитет Академії як високоякісного науково-освітнього закладу.
 • Розробити та впровадити систему матеріальних стимулів для викладачів на основі конкурентних показників роботи та системи мотивацій.
 • Створити наглядову Раду для оптимального фінансування академічних проектів та найважливіших питань розвитку Академії.
 • Запровадити в навчальний процес сучасні освітні програми на основі новітніх інформаційних технологій як рушійну силу мотивації навчання.
 • Максимально сприяти всім починанням, публічним акціям, виховним, спортивним, культурним подіям, які ініціюються в закладі співробітниками, студентами та волонтерами.
 • Активно залучати студентство до діалогу та дискусії з питань діяльності Академії.
 • Посилювати патріотичні і духовні складники у вихованні студентської молоді. Виховувати у студентів почуття гордості за Академію та Україну

Втілення програми в життя і майбутнє Академії неможливо без зацікавленості в цьому співробітників та студентів. Разом ми зможемо подолати кордони та втілити плани в умовах миру, здоров’я, оптимізму, достатку та благополуччя.

Не зупиняйтесь, пам’ятайте, що життя - це рух у пошуку призначення і добра з безліччю перешкод і кордонів, але все в житті має межу, окрім добра, любові та щастя!

Прийшовши на вибори, подумайте про майбутнє і зробіть мудрий гідний вибір нашого подальшого напрямку руху і розвитку.

Ви можете вплинути на майбутнє, і це майбутнє залежить тільки від Вас. Ви зробите вибір, саме Ви - ніхто окрім Вас! Не йдіть на поводу ні в кого, голосуйте без страху та емоцій, спираючись на здоровий глузд на основі справжніх життєвих цінностей, щоб бути в подальшому прикладом.

 

Приєднуйтесь! Разом ми зробимо нашу Академію сучасною та успішною,
випускник якої з гордістю зможе сказати:
«Я став тим, ким мріяв. Я – випускник Дніпропетровської медичної Академії».

 

 

З повагою, Олександр Ковтуненко

fb.com/kovtunenko.oleksandr