Меню
  • Увага

Викладачі кафедри сімейної медицини ФПО (зав. каф., д.мед.н. Височина І.Л.) та лікарі-слухачі циклу тематичного удосконалення «Паліативна допомога в практиці сімейного лікаря» напередодні різдвяних і новорічних свят побували у відділеннях паліативної та госпісної допомоги № 1 та № 2 міської клінічної лікарні № 2».

В передсвяткові дні вони завітали до пацієнтів закладу, щоб налаштувати на позитив, підняти настрій, подарувати свято невиліковним хворим. Для створення атмосфери свята лікарі-волонтери прикрасили новорічними гірляндами палати, зробили маленькі особисті новорічні подарунки та подбали про ласощі.

Завдяки заходам лікаря Н.М. Ільяшенко, яка є членом команди «Доктор Клоун», на спілкування з пацієнтами запросили лікарняних клоунів. Вони привітали тяжкохворих з прийдешнім Новим 2020 роком!

Застосування гелототерапії (сміхотерапії) до таких хворих - це світовий досвід, який застосовується і в нашому місті. За допомогою спеціальних технік можливо не лише зменшення соматичних та психічних розладів, а й поліпшення настрою в цілому – це запорука більш оптимістичного сприйняття свого стану.