Меню
  • Увага

Засідання вченої ради відбулося у народному музеї, на якому було розглянуто ряд важливих питань, пов’язаних з діяльністю закладу вищої медичної освіти. Вела засідання голова вченої ради, ректор, член-кореспондент НАМН України, професор Тетяна Олексіївна Перцева.

Проректор з економіки, доцент С.І. Гончаров доповів про результати державного фінансового аудиту діяльності Дніпропетровської медичної академії  та наголосив на необхідності вдосконалення системи обліку матеріальних цінностей в єдиному електронному форматі та посилення контролю за виконанням договорів підрядних робіт, фінансової звітності, використання державного майна та фінансових ресурсів.

Начальник юридичного відділу К.В. Васькіна поінформувала присутніх про зміни та дотримання вимог антикорупційного законодавства працівниками академії та порядок декларування доходів, який набуває чинності з 1 січня 2020 року.

Помічник першого проректора з гуманітарно – виховної роботи, доцент О.В. Добридень ознайомила з роботою щодо гуманітарного виховання студентів протягом 2018 – 2019 навчального року.

Вчена рада проголосувала за присвоєння вченого звання професора - Д.О. Степанському (кафедра мікробіології, вірусології, імунології та епідеміології), О.В. Макаренко (кафедра соціальної медицини, громадського здоров’я та управління охороною здоров’я) та доцента - Ю.С Кушнір (кафедра внутрішньої медицини 2 та фтизіатрії), А.С. Фіалковській (кафедра пропедевтики дитячих хвороб), Р.Ю. Матвєєнку (кафедра ортопедичної стоматології). А також обрала на вакантні посади:

  • директора бібліотеки – В.В. Мазницю,
  • завідувача кафедри патологічної фізіології – О.Е.Худякова,
  • доцента кафедри соціальної медицини, громадського здоров’я та управління охороною здоров’я – М.І. Заярського,
  • доцента кафедри гігієни та екології – С.А. Щудро,
  • доцента кафедри патологічної анатомії і судової медицини – В.Р. Скорик,
  • доцента кафедри терапевтичної стоматології – Т.М. Стрельченю,
  • доцента кафедри хірургії, травматології та ортопедії ФПО – О.Г. Дуная.

Вчена рада затвердила формування 2- х вчених рад для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії М. Крихтіною та Д. Чуб. Погодила попередню експертизу дисертацій та призначила рецензентів. Також було затверджено теми науково - дослідних робіт, які рекомендовані на засіданні науково – технічної ради академії для участі у конкурсі МОЗ та одержання державного фінансування.

По завершенні засідання голова вченої ради, ректор, професор Т.О. Перцева привітала усіх з прийдешнім Новим 2020 роком!

Дует музикантів «Monte – Carlo» віртуозно виконав попурі із популярних мелодій відомих пісень на акордеоні.

Більше фото >>