Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Навчальний семестр ще не встиг розпочатись, а студенти Дніпропетровської медичної академії на чолі з керівниками кафедри онкології вже встигли роздобути призове місце на конференції. 

Цього разу СНГ відвідав ІХ Міжнародний семінар студентів та молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком в Національному Інституті раку (WCD 2018, 1-2 лютого, м. Київ).

Науковими керівниками стали доцент Завізіон Віктор Федорович, асистент Ходжуж Мохаммад Ісовіч та староста СНГ Авєрін Дмитро Ігорович.

Від кафедри було представлено 4 доповіді, що почали розроблятися під час Літньої Школи Онкології: «Гематологічні ускладнення лікування раку шлунку методом HIPEC» (Фартушний Андрій Володимирович, 6 курс), «Лікування базосквамозного раку, клінічний випадок» (Чокас Марія Сергіївна, 6 курс), «Меланома під час вагітності» (Сисоєва Юлія, 6 курс), «Лікування злоякісної метастатичної еккринної акроспіроми» (Авєрін Дмитро Ігорович, 6 курс).

Робота Сисоєвой Юлії зайняла 3 місце.

Також на семінарі у якості слухачів були наші студенти: Катеруша Денис, Сердюк Марія, Кащенко Оксана, Воловчук Софія, Шпекторовський Ілля.

На учасників заходу чекали різноманітні майстер-класи: «Невідкладні стани в онкології», «Операційний день в Інституті раку», «Інтраопераційна патоморфологія» та екскурсія до онкологічної клініки «Спіженко».

СНГ кафедри онкології також нагадує, що 22 лютого о 15:30 відбудеться наукове засідання на тему «Презентації та доповіді на конференціях. Як зробити гарно, коротко, цікаво та інформативно». Це буде другий з чотирьох засідань-семінарів у цьому семестрі.

 

За детальною інформацією звертайтесь:

Facebook

http://summer-oncology.mozello.com

Телефон:+38 050 723 59 05,     +38 067 984 53 00