Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

1-2 березня 2018 року на базі кафедри гігієни та екології №1 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гігієна». У змаганні взяли участь 34 студенти із вищих медичних навчальних закладів України, зокрема, із Києва, Дніпра, Івано-Франківська, Вінниці, Запоріжжя, Тернополя, Одеси.

Олімпіада проходила в три тури: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрального завдання та практичної задачі.

Студент 3 курсу 9-Б групи I медичного факультету Постриган Вадим Сергійович (викладач – доцент Землякова Т.Д.), здобувши у підсумку 133 бали, посів 3 місце та був нагороджений дипломом III ступеню.

Співробітники кафедри загальної гігієни на чолі із завідувачем, професором Білецькою Е.М., щиро вітають Вадима Сергійовича, висловлюють йому свою глибоку подяку за виявлену активність та гідне представлення ДЗ «ДМА» на Всеукраїнській студентській олімпіаді. Бажаємо міцного здоров’я, сили духу, наполегливості, натхнення та талану в усіх справах, нових здобутків та перемог, цікавих вражень!