Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Наприкінці травня на 26-й щорічній  конференції Європейської асоціації торакальних хірургів у м. Любляна (Словенія) відбулася стендова доповідь завідувача кафедри хірургії 2 ДМА, професора Кутового О.Б. та асистента Пімахова В.В. за темою «Ефективність відеоторакоскопічної симпатектомії у лікуванні захворювань підшлункової залози та верхніх кінцівок». 

Протягом конференції розглядались питання малоінвазивного лікування раку легень, перспективи розвитку відеоасистованої та робот-асистованої хірургії в лікуванні захворювань легень, органів межистіння. Також багато уваги було приділено втручанням при вроджених та набутих вадах грудної стінки. 

Доповідь співробітників академії викликала жваву дискусію, в якій взяли участь шеф торакальної служби шпиталю Мейо в штаті Джорджія, Daniel L Miller, керівник робочої групи асоціації з питань хірургії грудної стінки Marco Scarci.

Європейська асоціація торакальних хірургів налічує понад 1600 членів, з усіх країн Європи, Північної та Південної Америки, Азії і є  найбільшим у світі об'єднанням хірургів, що лікують захворювання грудної клітки та її органів.