Меню
Увага! Оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказанням у призначені платежу: "Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

8 вересня на базі кафедри оториноларингології (зав. – проф. В.В. Березнюк) за підтримки громадської організації «ЧутиВсеСвіт» відбувся семінар "Організація реабілітації пацієнтів після кохлеарної імплантації". Учасниками семінару були батьки дітей з порушенням слуху та фахівці.

Більше 60-ти учасників за 5 годин отримали цілий багаж знань від Ніни Шепеленко - вчителя-методиста, спеціаліста Вищої категорії, фахівця моніторингу роботи систем імплантаційного слухопротезування ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України".

Про новини в розробці кохлеарних імплантів та стан допомоги глухим дітям Дніпропетровської області доповіли Костянтин Герлянд (директор компанії «КіндІнтерслух», м.Київ) та Андрій Зайцев (доцент кафедри оториноларингології ДЗ "ДМА").

Подібні семінари та обмін досвідом дозволяють покращувати реабілітацію дітей з вадами слуху після слухопротезування та кохлеарної імплантації, адже при своєчасній допомозі можливо повністю адаптувати таку дитину до звичайного життя та навчання в загальноосвітній школі.