Меню
  • Увага

8 грудня в м. Київ відбувся XIX Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв працівників лікувальних установ та студентів-медиків України «Ліра Гіппократа-2019». Медичну академію цього року представляли художні колективи «Екскурс», «АкадеМІКС» та «Паприка».

Детальніше...

5-го грудня відбулась благодійна акція  за участю вітчизняних та першого і другого міжнародних  факультетів.
Основна мета - зібрати кошти на допомогу дітям з інвалідністю, які виховуються у будинках - інтернатах.

Детальніше...

Наприкінці листопада відбулася  зустріч  першокурсників 1 та 2 міжнародних факультетів з представниками Національної поліції України, яку організувала адміністрація академії з метою адаптації студентів – іноземців до умов проживанні у місті Дніпро та навчання в академії.

Детальніше...

21 листопада на базі кафедри внутрішньої медицини 1 відбулося засідання студентського наукового гуртка, присвячене Дню боротьби з хронічним обструктивним захворюванням легень (ХОЗЛ), який традиційно відзначається у третю середу листопада. Розповсюдженість ХОЗЛ стрімко зростає, що перетворює це захворювання на один із найважливіших викликів сучасної медицини.

Детальніше...

У Дніпрі нагородили переможців міжвузівського турніру з нетрадиційних видів спорту «Битва за виш». Шістнадцять студентських команд змагались у таких активних іграх, як боулінг, кіберспорт, картинг, пейнтбол. Окрім того, учасники змагань вражали  своєю обізнаністю, рішучістю і кмітливістю в іграх «Alias», «Kahoot», « Mafia», «Квізнайт».

Детальніше...

19 листопада у Дніпропетровській медичній академії урочисто відзначили найактивнішу молодь. Нагородження традиційно приурочене до Міжнародного дня студентів. Привітали студенство ректор, професор Т.О. Перцева разом з першим проректором, професором І.С. Шпонькою та деканами факультетів.

Детальніше...

Всесвітній день передчасно народженого малюка (World Prematurity Day) був заснований в 2009 році за ініціативи Європейського фонду  догляду за новонародженими дітьми (European Foundation for the Care of Newborn Infants, EFCNI) та щорічно відзначається 17 листопада.

Детальніше...