Меню

Новини

11 жовтня 2018 року у Дніпропетровській обласній раді відбулася чергова телеконференція для сімейних лікарів. На цій конференції завідувач кафедри сімейної медицини ФПО, д.м.н., доцент  Височина Ірина Леонідівна та к.м.н., доцент кафедри сімейної медицини ФПО Гайдук Ольга Іванівна виступили з докладами:

«Синдром лихорадки. Ведение детей раннего возраста. Высочина И.Л.» та «Синдром лихорадки. Ведение болезней детского возраста. Гайдук О.И.»

Детальніше...

10-12 жовтня 2018 р. на базі ДЗ «ДМА» відбулась Друга Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Теорія та практика сучасної морфології», в якій взяли участь делегати й автори наукових публікацій з понад 150 кафедр і підрозділів із різних навчальних, наукових і клінічних установ України та інших країн. Урочисте відкриття розпочалось з промови голови конференції, ректора академії, в якій Тетяна Олексіївна Перцева зазначила важливість проведення подібних заходів для розвитку як фундаментальних, так і клінічних дисциплін.

Детальніше...

Міністерством освіти i науки України затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

На базі Дніпропетровської медичної академії відбувся семінар на тему:  «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання проведення клінічних випробувань» в якому, згідно поданим заявкам взяли участь понад сто співробітників нашої академії  і працівників практичної охорони здоров’я Дніпропетровської та Запорізької областей.

Детальніше...

У м. Париж (Франція) відбувся черговий Конгрес Європейського респіраторного товариства (ЄРТ). Цього року його відвідала велика делегація з Дніпра.

Детальніше...

4 - 5 жовтня у м. Дніпрі проходила Всеукраїнська науково – практична конференція з міжнародною участю на тему: « Сучасні методи діагностики та лікування в урології, андрології та онкоурології, на якій були присутні понад 250 делегатів. Серед них чимало відомих вчених з України, Німеччини, Грузії.

Форум був присвячений 220 – річчю  заснування Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова. Захід відбувся за організації МОЗ України, Асоціації урологів України, Асоціації урологів Дніпропетровської області, Дніпропетровської  медичної академії, Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

Детальніше...

3-4 жовтня в м. Дніпрі і м. Кривому Розі проходила друга Всеукраїнська науково – практична конференція «Актуальні питання професійних захворювань в Україні». В ній взяли участь понад 300 лікарів і вчених з різних міст нашої країни: Києва, Харкова, Запоріжжя, Сум, Полтави, Вінниці, Львова, Луцька, Івано–Франківська, Дніпра, Кривого Рогу і Кам`янського.

Детальніше...