Меню

Новини

Не встигла «Королева  сердець» конкурсу «Міс  ДМА 2016» Тетяна Данькових сповна насолодитися завойованим титулом, а доводиться знову братися за «королівські справи». Дуже скоро  їй доведеться нагороджувати свою наступницю – майбутню Міс ДМА 2017!

6 квітня у Дніпропетровській медичній академії оберуть найчарівнішу дівчину, якій випаде честь  представляти нашу альма-матер  на міському конкурсі краси.

Організатором конкурсу «Міс ДМА» виступила Рада студентів ДЗ «ДМА МОЗУ». Наставники конкурсанток – активні учасники вузівських та міжвузівських заходів, а також запрошені досвідчені фахівці:

Детальніше...

21-22 березня 2017 року у м. Чернівці на базі ДЗ «Буковинський державний медичний університет» відбулась підсумкова науково-практична конференція всеукраїнського конкурсу студентських робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 навчальному році в галузі наук “Клінічна медицина”.

Державний заклад “Дніпропетровська медична академія” представляла студентка I медичного факультету, 6 курсу Михалкова Катерина Вікторівна. Науковий керівник: асистент кафедри внутрішньої медицини 2, к.м.н. Митрохіна Ольга Сергіївна.

Детальніше...

23-24 березня 2017 року у м. Києві в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни “ВНУТРІШНЯ МЕДИЦИНА”.

Державний заклад “Дніпропетровська медична академія Міністерства Охорони Здоров’я України” представив для участі 3 студентів: 

  • Горлову Юлію Ігорівну – I медичний факультет, 5 курс;
  • Аверіна Дмитра Ігоровича – II медичний факультет, 5 курс 
  • Банацьку Катерину Андріївну II медичний факультет, 6 курс.

Детальніше...

Завдяки платформі INgenius та проекту «INpractice: Стажування в Інституті Раку» у 10 провідних відділеннях Національного Інституту Раку з 10 до 21 квітня 2017 року відбудеться стажування для лікарів-інтернів та студентів медичних університетів.

Організатори отримали близько 250 заявок (!) на 2-тижневе стажування в Національному Інституті Раку з усіх міст України та багатьох країн Європи. І ми раді повідомити, що серед 20 переможців два представляють нашу Alma Mater, це студент 5-го курсу I медичного факультету Сніцар Герман Миколайович (член СНТ «урологія»), та лікар-інтерн уролог (1го року навчання) – Алексейцев Юрій Євгенович.

Детальніше...