Меню

Новини

В академії активно проходять зустрічі з кандидатами на посаду ректора.

У відповідності до затвердженого організаційним комітетом та погодженого з усіма кандидатами графіку, 20 лютого о 16 годині в 9 аудиторії навчального корпусу №3 відбулась спільна зустріч кандидатів на посаду ректора академії О. В. Ковтуненка, І. О. Македонського, Т. О. Перцевої з представниками трудового колективу академії, студентством. На зустрічі кандидати представили свої програми, присутні на зборах мали змогу поставити запитання до всіх кандидатів та отримати відповіді. 21 лютого кожен з кандидатів мав змогу провести індивідуальні зустрічі в закріплених за ним аудиторіях №№ 8, 10, 11 навчального корпусу №3.

Організаційний комітет з проведення виборів звертається до усіх працівників академії, студентства з проханням прийняти активну участь в обговоренні програм кандидатів та нагадує, що 22 та 24 лютого відбудуться індивідуальні зустрічі кандидатів у відповідних аудиторіях навчального корпусу №3, а 23 лютого в 9 аудиторії о 16 годині відбудеться спільна зустріч кандидатів на посаду ректора академії О. В. Ковтуненка, І. О. Македонського, Т. О. Перцевої, яка пройде у форматі «запитань – відповідей».

 

16 та 17 лютого 2017 року студенти ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» організували волонтерську акцію з допомоги і підтримки бійців Збройних сил України, які постраждали під час боїв поблизу Авдіївки і перебувають на лікуванні у військовому шпиталі м. Дніпро. Зокрема, близько 50 студентів здали кров для бійців в КЗ «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» і розробили графік наступних донорських ініціатив на найближчі місяці.

Окрім цього, студенти придбали медичні препарати, в яких виникла необхідність, для лікування поранених. Це вкотре підтвердило той факт, що професія лікаря завжди нерозривно пов’язана з волонтерською діяльністю і допомогою людям.

На початку першого заняття були розкриті організаційні питання з приводу часу і дня проведення курсів, а студентам було запропоновано обрати зручний для них день відвідування. 
Сама лекція розподілялася на міні-підкасти: згадували анатомію черепа, розбирали його нормальну рентгенанатомію та патогномонічні ознаки синуситів. Після ретельного розбору теми з використанням рентгенівських знімків ( були представлені як варіанти норми, так і патології ), студенти могли перевірити свої знання шляхом розпізнавання та визначення патології верхньощелепних пазух на приведених далі знімках. Час пролетів дуже швидко, спілкуючись з такою приємною аудиторією. 
Саме спілкуючись, адже наприкінці зустрічі студенти поділилися своїми враженнями та розповіли, які захворювання і травми їм би хотілося розібрати наступного разу, а також вказали на вразливі місця доповіді, щоб надалі інформація сприймалася максимально доступно і результативно. 
Дякуємо всім, хто прийшов! Побачимося наступного тижня!

View the embedded image gallery online at:
http://dsma.dp.ua/ua/novini#sigFreeIddb1cf4902c

В усьому світі 14 лютого святкується День святого Валентина або День усіх закоханих. І хоч це свято стало популярним в Україні зовсім недавно, воно вже стало тим днем, якого чекають всі, хто хоче висловити почуття не тільки своїм половинкам, а також своїм рідним та близьким. Цей день святкується без прив'язки до релігії, а скоріше як додатковий привід сказати про почуття і влаштувати щось особливо романтичне, ніжне та приємне.

В нашій академії на День закоханих панувала надзвичайна атмосфера.Не дивлячись на те, що другий навчальний семестр уже у повному розпалі, студенти були сповнені сил і енергії, посміхались, дарували один одному валентинки. Активісти UMSA Dnipro підтримали цей флешмоб посмішок та влаштували чудову акцію до Дня святого Валентина. Погодьтеся, як приємно отримати валентинку з вітанням в цей день! Також не обійшлося без солодощів - кожен студент, викладач, робітник нашого навчального корпусу отримав солодкий презент! А інші бажаючі, в якості подарунка до свята, могли отримати безкоштовні презервативи:) 

Ми зрозуміли, що дарувати подарунки в цей день настільки ж приємно, як і отримувати:) Тож кохайте та будьте коханими. Нехай кожен день приносить Вам радість, а Ви даруйте її своїм рідним!

Жодний захід комітету репродуктивного здоров'я не проходить без МЦД | Молодіжний Центр Дніпропетровщини, який завжди йде назустріч та допомагає в нашій спільній та дуже потрібній справі! Від колективу UMSA Dnipro висловлюємо велику подяку! 
#UMSA#UMSA_Dnipro#Dnipro#MЦ

View the embedded image gallery online at:
http://dsma.dp.ua/ua/novini#sigFreeIdbed465f7da

Міністерство охорони здоров'я України надало перелік кандидатів претендентів на посаду ректора ДЗ "ДМА МОЗ України":

Детальніше...